Hakkında

image61

Yazar Hakkında

Adım Ceyda Çakır. Çanakkale Üniversitesi Türkçe Öğretmenliği bölümünde okuyorum. 98 doğumluyum. Uzun bir süredir öykü yazıyordum ama onları kimseye okutamamıştım. Henüz yeterince iyi yazdığımı düşünmüyordum(ki bu hala öyle). Nihayet yazarlık hayatıma 2018 yılının yazında işe girdiğim ilçe gazetesi olan "Akşehir Postası" sayesinde başladım. Bana gereken cesareti veren yer orasıydı. Şimdilerde hala o gazetede yazmaya devam ediyorum.  

Ayrıntıları öğrenin
image62

Yazılar Hakkında

Yazmaya başlamadan önce yazabileceğim ilginç bir konu buluyorum. Üzerinde uzun bir araştırma yaptıktan sonra ancak yazma aşamasına geçiyorum. Yazılarımı herhangi bir siteden kopyalamıyorum. Cümleler tamamen bana ait. Alıntı yaptığım yerlerde de isim vermeye özellikle dikkat ediyorum. Yazım ve tasarım aşaması bittikten sonra yazılarım ilk olarak gazetede basılıyor. Daha sonra internet ortamına aktarıyorum. 


image63

Site Hakkında

Hepimizin bildiği üzere, günümüzde sanal ortamda veri saklamak oldukça zor. Her an silinme tehlikesiyle karşı karşıya kalabiliyoruz. Özellikle elinizde, üzerinde saatlerce çalışma yaptığınız veriler varsa onların silinme ihtimali bile oldukça korkutucu olabiliyor. Bu nedenle yazılarımı saklayabileceğim kalıcı bir ortam kurmak istedim. Elbette okuyucularımdan gelen olumlu eleştirilerin de bu kararı almamda çok büyük etkisi oldu. Bu konuda bana destek verip yardımcı olan herkese çok teşekkür ederim. İyi ki varsınız.